Сьогодні зранку в місті працювало 5 одиниць снігоприбиральної техніки: для посипання вулиць використано 6 м3 піскосуміші

Вночі та зранку (з 20.00 год 26 лютого і до 06.00 год 27 лютого) в місті працювало 5 одиниць снігоприбиральної техніки. Також для посипання доріг було використано 6 м3 піскосуміші. Про це інформує прес-служба ЛМР. 

Станом на 07.00 год ранку у місті працювало 5 одиниць снігоприбиральної техніки. Зокрема у Франківському районі працювало 2 піскороскидувачі, у Шевченківському районі працював 1 піскорозкидувач, 1 навантажувач і 1 трактор.

Для посипання доріг було використано 6 м3 піскосуміші: 4 му Франківському районі та 2 м3 у Шевченківському районі.

Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка буде при потребі задіяна для прибирання міста в зимовий період, – це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП районів, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. Її обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер.

Також минулого року було закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. На нову техніку встановили GPS-трекери.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ