Солдату, який вбив співслужбовця у військовій частині на Львівщині, винесли вирок

19-річного солдата-контрактника військової частини у с. Старичі на Львівщині за вбивство солдата, з яким він разом служив, засудили на 4 роки позбавлення волі. Відповідний вирок виніс Яворівський районний суд Львівської області.

Як повідомив військовий прокурор Львівського гарнізону Владислав Савинець, у суді правопорушник вину визнав повністю і в скоєному розкаявся. Суд врахував всі обставини і визнав його винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження зі зброєю, що заподіяло смерть потерпілого), призначив покарання у виді реального позбавлення волі строком 4 роки, інформуєпрес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Нагадаємо, 30 січня 2015 року обидва 18-річні військові заступили зі зброєю у добовий наряд з охорони військових складів. Однак, порушивши вимоги військових статутів, самовільно залишили місце несення служби та пішли до клубу військової частини для перепочинку. Перебуваючи біля входу в будівлю, один із солдатів скерував автомат на свого співслужбовця і здійснив два постріли, унаслідок чого його бойовий товариш і односельчанин Володимир Вільчинський отримав два наскрізні вогнепальні поранення грудної клітки, які виявилися смертельними.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ