Спортивна школа з шахів «Дебют» переходить у власність територіальної громади Львова

Сьогодні, на сесії Львівської міської ради прийнято ухвалу «Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова дитячо-юнацької спортивної школи з шахів «Дебют». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

З січня 2015 року дитячо-юнацькі спортивні школи, що підпорядковуються громадським організаціям та в попередні роки фінансувалися чи співфінансувалися з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, не отримують фінансування з обласного та державних бюджетів. Саме тому з 2015 року дитячо-юнацька спортивна школа з шахів «Дебют» отримує фінансову підтримку з міського бюджету міста Львова на забезпечення базових статей витрат, таких як: виплата заробітної плати та оплата енергоносіїв.

 

Для подальшого розвитку школи необхідним кроком є перехід її у комунальну власність міста. Подальшими кроками є перереєстрація школи та підпорядкування її управлінню молоді та спорту Львівської міської ради з метою покращення умов для юних спортсменів.

 

«Спільно з дирекцією школи ми прагнемо удосконалити цей заклад, тобто зробити усе можливе, щоб створити відповідні умови для юних спортсменів, які, завдяки кваліфікованим тренерам, стають чемпіонами. Зараз ми працюємо над подальшими кроками для перетворення ДЮСШ з шахів «Дебют» у зразкову спортивну школу»,- зазначила Ліна Полихата, в.о. начальника управління молоді та спорту ЛМР.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ