Станом на 17.00 год в місті працює понад 60 одиниць снігоприбиральної техніки

Як повідомили голови районних адміністрацій, станом на 17.00 год в місті до механізованого прибирання залучено понад 60 одиниць техніки. Також працюють двірники та працівники ЛКП. Наразі розчищають ті дороги, які менше завантажені транспортом. Вночі також працюватиме снігоприбиральна техніка.

 

«Зараз працює 18 одиниць техніки, залучено орієнтовно 100-120 людей до прибирання. Вночі плануємо залучити до прибирання 2 грейдери, 5 піскорозкидувачів, 3 щітки, 3 трактори, 2 навантажувачі. Роботи розпочнемо після 23.00 год, коли на дорогах буде зменшений трафік», – розповіла Надія Банах, голова Залізничної РА.

 

«На даний момент у районі працюють трактори для очищення вулиць міста. А з 24:00 год. на вулиці виїдуть піскосії і підмітальні машини – разом більше 10 одиниць техніки», – зазначив Андрій Зозуля, заступник голови Галицької РА.

 

Як повідомили на «гарячій» лінії міста, станом на 17.00 год у Франківському районі працює 4 піскорозкидувачі, 4 трактори, використано 95 м куб піскосуміші, залучено до роботи 48 осіб. У Залізничному районі – використано 21 м куб піскосуміші. У Личаківському районі працює 1 піскорозкидувач, 3 навантажувачі, 3 трактори, використано 4 м куб піскосуміші, залучено до прибирання 40 осіб.

 

«Постійно працює 11 одиниць техніки. До 22 год плануємо ще розгортати сніг, в вночі будемо залучати піскосії до посипання. Всі дороги проїзні, але рівень снігу високий», – додав Олександр Удовенко, голова Шевченківської РА.

 

За інформацією Сихівської РА, станом на 17.00 год. у районі працювало 18 одиниць снігоприбиральної техніки: 4 піскорозкидувачі, 1 автогрейдер, 9 одиниць підмітальної техніки, 4 автомобілі-самоскиди. Також до прибирання залучено 65 працівників. Використано 78 м куб. піскосуміші. Планується, що така ж кількість техніки буде задіяна і вночі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ