Станом на вчора за медичною допомогою звернулися 30 осіб, які харчувалися в «Tomash Kebab»

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 13 липня до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшло повідомлення про госпіталізацію у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню та інфекційне відділення Пустомитівської центральної районної ліккарні пацієнтів із діагнозом харчова токсикоз-інфекція та гостра кишкова інфекція. Усі вони харчувались в закладі громадського харчування «Tomash Kebab» (вул. П. Куліша, 10). Про це інформують у прес-службі ЛМР.

Станом на 17.00 год. 17 липня всього за допомогою звернулось 30 осіб (із них 1 дитина), з них госпіталізовано 28 осіб. Виписано із Львівської обласної інфекційної лікарні 12 осіб, в стаціонарі залишається 16 осіб. Дві особи (з них 1 дитина 17 років) відмовились від госпіталізації і перебувають на амбулаторному лікуванні.

Пацієнтам проводять комплекс лікувально-діагностичних заходів відповідно до клінічних протоколів МОЗ України.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ