Стартувала реєстрація на VII Всеукраїнський Форум ОСББ

20-21 жовтня у Львові відбудеться Сьомий Всеукраїнський Форум об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Форум ОСББ уже став хорошою традицією і щороку збирає більше 130 голів ОСББ та управлінських компаній зі всієї України, представників місцевої влади та виконавчих органів, іноземних експертів у галузі житлового господарства та представників міжнародних організацій. Досвід шести попередніх Форумів довів, що платформа є ефективним інструментом для стимулювання змін в галузі житлового господарства.

 

«Форум ОСББ уже став традиційним заходом, проте щороку ми намагаємося видозмінити його формат. Цього року спільно з нашими партнерами ми вирішили зробити наголос на обміні досвідом досвідчених голів ОСББ і голів новостворених ОСББ, оскільки, завдяки змінам у законодавстві, в Україні за рік було створено близько 30 тисяч нових об’єднань. У перший день заходу учасники зможуть подискутувати щодо правових аспектів та енергоефективності в сфері ЖКГ, також відбудеться екскурсія до ОСББ «Оберіг», який є зразком для усіх львівських ОСББ.  Другий день буде присвячений темі управительства, оскільки голови ОСББ мають розуміти, що у них є можливість перетворити свою діяльність із волонтерства на повноцінну кар’єру», – розповідає координатор проекту (Інститут міста) Наталія Болібрух.

 

Для участі у Форумі потрібно заповнити реєстраційну форму до 1 жовтня:http://goo.gl/BRi3lN

Підтвердження реєстрації буде надіслано до 10 жовтня. Реєстраційний внесок становить 100 грн.

Контактна особа: Наталія Болібрух, Інститут міста, n.bolibrukh@city-institute.org

 

Довідка

Організатори та партнери Форуму: Інститут міста, Львівська міська рада, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Міжнародна фінансова корпорація (IFC).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ