Стартував прийом документів на конкурс проектів, що фінансуються з ДФРР

З 15 листопада і до 15 грудня триватиме прийом документів для участі у конкурсі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися на Львівщині за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2017 році. Про це нагадують у департаменті економічної політики облдержадміністрації, повідомила прес-служба ЛОДА.

 

За словами директора департаменту Романа Филипіва, у конкурсі можуть брати участь програми та проекти місцевих і центральних органів виконавчої влади, а також органів місцевого самоврядування.

 

Основні вимоги до проектів, які фінансуватимуться у 2017 році за кошти ДФРР: відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегії розвитку Львівської області та у плані заходів з її реалізації;  впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад; підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.

 

Документацію для участі в конкурсі слід подавати у департамент економічної політики облдержадміністрації.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ