Стартує новий набір на програму «Школа 3.0» у Львові

Сьогодні, 31 серпня, відбулася прес-конференція, присвячена новому набору на програму розвитку шкіл «Школа 3.0» від Центру інноваційної освіти «Про.Світ», а також тим нововведенням, які впроваджують учасники програми. Про це інформує ЛМР.

 

«Найперше я хочу сказати, що, якщо говорити про освіту в Україні, то ми вже не можемо стверджувати, що там немає ініціатив. Ми сьогодні бачимо, що в кожній школі є ініціативні вчителі, ми бачимо, що в місті є дуже багато ініціатив пов’язаних з освітньою сферою і ця сфера досить стрімко розвивається. Але виклик, який сьогодні стоїть перед нами – цю ініціативу перевести в сталий розвиток, перевести її в сталі процеси. І, власне, про те, як перейти з етапу ініціації змін в школах до структурної зміни шкіл, до системної зміни шкіл – це про проект «Школа 3.0». Це проект, власне, фокусується на тому, аби допомогти школам побудувати культуру постійного вдосконалення в рамках школи. Це спільне бачення майбутнього школи. Дуже часту цю спільну візію важко вловити в думках вчителів, батьків, учнів. Другий момент – це командна робота. На сьогодні вчителі працюють в школах поодиноко. Власне, зміна того, як працюють і взаємодіють між собою вчителі, директор школи – є стимулом створення інновацій у школах»,- зазначила Лілія Боровець, співзасновниця Центру інноваційної освіти «Про.Світ».

«Зараз ми зацікавлені в такій якісній конкурентній освіті. Міська рада багато над цим працює. Ми, як ІТ управління разом із управлінням освіти цього року закупили більше, ніж 100 мультибордів для шкіл. Ми розуміємо, що хороша спільна інфраструктура – це не є наша ціль, а наша основа. А наша ціль – це якісний контент, а також якісне шкільне обладнання..

Наша основна мета, щоб навчання для вчителів та для учнів було задоволенням»,- відзначила Марта Романяк, керівник управління ІТ Львівської міської ради.

«Школа 3.0» – це проект, покликаний змінити те, як відбувається взаємодія в українських школах між усіма учасниками освітнього ринку: учнями, батьками, вчителями, директорами, урядовими та неурядовими організаціями, громадою, бізнесовими структурами.

У центрі обговорення виступили пріоритети розвитку львівських шкіл, враження учасників, особливості другого набору. Напередодні 1 вересня директори та відповідальні за реалізацію пріоритетів вчителі розказали, як можна змінювати школи впродовж навчального року, як вони визначали свої слабкі місця, як напрацьовували ідеї покращення та як реалізовують заплановане.

«Зараз ми відкриваємо набір для 4-ох шкіл у Львові, які долучаться до цього проекту, які пройдуть подібний шлях до того, який пройшли попередні школи»,- додала Лілія Боровець.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ