Студенти Української Академії Лідерства виконали місію культурної дипломатії в країнах ЄС

Наймасштабніша за роки незалежності України місія культурної дипломатії до країн ЄС – такою стала експедиція студентів Української Академії Лідерства, яка проходила з 11 по 18 травня цього року. Адже 250 учасників представляли всі області країни, а також АР Крим. Вони мали амбітну мету – підвищити обізнаність мешканців Євросоюзу про Україну як державу, що проводить реформи і змінюється. Про це інформує ЛМР.

Подія, приурочена до 25-річчя встановлення дипломатичних стосунків із ЄС, охопила сім країн: Бельгію, Нідерланди, Францію, Німеччину, Швейцарію, Польщу, Австрію. За тиждень студенти  Української Академії Лідерства подолали понад 25 тисяч кілометрів, відвідали 22 міста і провели 100 зустрічей із представниками європейських, національних та муніципальних інституцій, активістами громадського сектору, експертами, релігійними і культурними діячами. Паралельно учасники спілкувалися зі звичайними мешканцями європейських міст.

Львівський осередок Української Академії Лідерства відвідав Євроінституції в Брюсселі, а також сфокусувався на дослідженні Королівства Нідерландів. Студенти відвідали Дім Анни Франк, де дізнавалися історію Голокосту, зустрілися з молодіжною делегаткою до ООН від Нідерландів Сахар Афзал, депутатами партії D66, яка підтримала Україну під час референдуму 2016 року, поспілкувалися з членами Сенату та Парламенту та представниками НДО в Гаазі, побували на лекції Рута Венховена, професора Еразмус Університету в Роттердамі та відвідали інтерактивний музеї людського тіла CORPUS у Лейдені. Додому мандрівники поверталися через Берлін, де мали зустріч з референтом Ukraine Task Forse Group у Міністерстві закордонних справ Німеччини Крістофером Фуксом та представниками офісу організації Youth of European Nationalities.

До речі, зараз триває відбір студентів на 2017-2018 навчальний рік. Заповнити анкету можна тут.

Довідка

Українська Академія Лідерства (УАЛ) — це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний курс розвитку особистості та лідерства для випускників середніх шкіл. Програма побудована на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей Академії. Тривалість програми – 10 місяців (вересень 2017- червень 2018).
Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни. Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та фонду Western NIS EnterpriseFund.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ