Суборендарям додатково виділять кошти з міського бюджету за перевезення пільговиків

Як зазначив сьогодні під час пленарного засідання ЛМР міський голова Львова Андрій Садовий, з бюджету міста додатково виділять кошти цільово суборендарям за перевезення пільгових категорій пасажирів. Йдеться  про суму у розмірі близько 4 млн грн – по 1 млн грн щомісяця до кінця цього року. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Для мене важливо, щоб львів’яни мали право нормально користуватися громадським транспортом. Дійсно, на моє переконання, сьогодні ця галузь не працює так, як би хотілося. Я мав декілька зустрічей з перевізниками, і з тими, хто здійснює сьогодні перевезення, з ініціативною групою, яка створена з суборендарі. Яка є моя пропозиція? Однозначно, що електронний квиток без дискусії ми підтримаємо всі. Друге питання: згідно з чинним законодавством, ми не маємо права обмежувати пільгових категорій. Але, на моє глибоке переконання, ми зараз можемо збільшити фінансування і, власне, щоб це фінансування цільово пішло на  доплати суборендарям, тим підприємцям, які сьогодні працюють.  Попередньо ми проговорювали, що це мала б бути сума 1 млн грн в місяць. Відповідне доручення керівнику управління фінансів, щоб з управлінням інженерного господарства підготували відповідні документи, щоб ми передбачили на вересень, жовтень, листопад і грудень 4 млн грн. Я проговорив це питання з керівниками транспортних підприємств, щоб ці додаткові кошти йшли на додаткове фінансування орендарів. Тому що для мене дуже важливий є той момент, щоб мешканці міста Львова могли отримати якісні послуги, щоб автобуси приїжджали вчасно, щоб нікого не викидали з автобусу, звичайно, щоб була чистота і щоб було коректне ставлення. Такі доручення пішли, фінансового ми це врегулюємо і будемо разом робити все, щоб ситуація була кращою. Бо розуміємо, що ситуація непроста», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Як розповів під час виступу на пленарному засіданні начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, за даними управління соціального захисту, у Львові налічується 302 тис. 401 особа, як5а має право на пільговий проїзд у громадському транспорті міста.

 

У цьому році у міському бюджеті за пільговий проїзд пасажирів передбачено відшкодування автоперевізникам у розмірі 10 млн грн, з яких уже відшкодовано 5 млн 880 тис.грн.

 

Для ЛКП «Львівелектротранс», з міського та державного бюджетів передбачено відшкодування в сумі 35 млн 799 тис.грн, з них відшкодовано 20 млн 481 тис.грн.

 

Також Віктор Щир зазначив, що працівники Муніципальної дружини спільно з представниками ЛКП «Львівелектротранс» та працівникам автопідприємств здійснили рейди щодо виявлення фальшивих посвідчень. «В цьому виникли великі труднощі, бо працівники Муніципальної дружин7и так й працівники автотранспортних підприємств як виглядає і яка кількість цих пільгових посвідчень є. Також на сьогодні працівники Муніципальної дружини не мають юридичних повноважень притягати людей, які не оплачуть проїзд, до я5коїсь адміністративної чи до фінансової відповідальності», – зазначив Віктор Щир.

 

За даними перевізників, з початку і до 31 липня цього року загальна кількість перевезених пасажирів становить 82 396 476 осіб, з них пільговим перевезенням скористались 52 198 375 (63%) пасажирів. Зокрема, електротранспортом перевезено 55 331 000 осіб (пільговиків – 36 251 400 осіб – 65,5%), а автотранспортом – 27 065 476 пасажирів (15 946 975 пільговиків – 58,9%).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ