Суд скасував рішення львівського виконкому про МАФи

Суд визнав протиправним та скасував рішення виконавчого комітету Львівської міської ради щодо розміщення малих архітектурних форм (вивісок) у місті Львові. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

 

Як зазначено в повідомленні, 11.11.2016 рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради №1025 було затверджено Порядок розміщення малих архітектурних форм (вивісок) у місті Львові. Останнім, зокрема, запроваджено юридичним особам та фізичним особам-підприємцям обов’язкову процедуру виготовлення та погодження дозвільними органами Львівської міської ради  – департаментом містобудування, а у межах історичного ареалу – управлінням охорони історичного середовища паспортів розміщення малих архітектурних форм, а також процедуру їх демонтажу комунальним підприємством «Адміністративно-технічне управління».

 

В той же час, вказаний Порядок суперечить Законам України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів» та «Про охорону культурної спадщини», а також те, що при його прийнятті виконавчий комітет вийшов за межі наданих законом повноважень, відтак Львівська місцева прокуратура №1 звернулася до Львівського окружного адміністративного суду із адміністративним позовом про визнання протиправним та скасування вказаного рішення виконавчого органу міської ради.

 

В подальшому, завдяки активній позиції прокуратури Львівської області  в суді, в травні поточного року постановою суду зазначений позов прокуратури задоволено повністю.

 

За таких обставин, органами прокуратури Львівської області попереджено втручання органів місцевого самоврядування в підприємницьку діяльність суб’єктів господарювання щодо необхідності отримання дозвільних документів, які не передбачені Законами.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0