Суд став на захист історичного ареалу Львова

Сьогодні Львівський окружний адміністративний суд визнав, що територія в межах історичного ареалу міста Львова – це землі історико-культурного призначення. Про це пише на своїй сторінці у «Facebook» громадська активістка Олеся Дацко:

 

«Львівський окружний аміністратвиний суд задовольнив повністю позов прокуратури у справі 813/716/16, яким визнано: землі в межах історичного ареалу міста Львова – це землі історико-культурного призначення.

 

Позовні вимоги задоволено повністю. Ось вони:

 

– Визнати неправомірною бездіяльність Львівської міської ради, виконавчого комітету Львівської міської ради, Львівського міського голови щодо не забезпечення проведення робіт з винесення меж історичного ареалу м. Львова та закріплення їх у натурі (на місцевості) та віднесення в його межах земель до земель історико-культурного призначення.

 

– Зобов’язати Львівську міську раду, виконавчий комітет Львівської міської ради, Львівського міського голову відповідно до вимог чинного законодавства України забезпечити проведення робіт з винесення меж історичного ареалу м. Львова та закріплення їх у натурі (на місцевості) та зарахування земель у його межах до земель історико-культурного призначення».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:41, понеділок, 19 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:24, понеділок, 19 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0