Суд зобов’язав Російський культурний центр звільнити комунальне приміщення

Суд зобов’язав Російський культурний центр звільнити комунальне приміщення

Господарський суд Львівської області зобов’язав Російський культурний центр звільнити приміщення на вул. Короленка, 1а. Про це 7 грудня повідомив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк на свої сторінці у Facebook.

«Свіжі новини з вул. Короленка. Господарський суд Львівської області постановив виселити орендарів із приміщення по вул. Короленка, 1а. Російське культурне товариство і його братні організації такі як редакція українофобського Руского вєсніка можуть потроху пакувати речі. Нагадаю, що зараз ЛОР готується до конкурсу на нового орендаря», – написав Гірняк.

Зазначимо, що рішення виселити Російський культурний центр із комунальних приміщень облради депутати ЛОР прийняли під час сесії 25 жовтня. Тоді ж депутати визначили, що приміщення на вул. Короленка, 1а повернуть у власність комунальної установи «Нерухомість і майно», відремонтують і після цього здадуть в оренду волонтерським організаціям.

Після цього ЛОР вимагала у Російського культурного центру звільнити комунальні приміщення до 14 листопада. Оскільки вони цього не зробили, юристи облради подали позов про примусове виселення.

Водночас заступник голови ЛОР Володимир Гірняк заявив, що звернеться і до СБУ, оскільки під час огляду приміщень на Короленка, 1а депутати виявили примірники газети «Русский вестник» з антиукраїнськими пропагандистськими матеріалами.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ