«Сухий» фонтан перед Оперним театром будуватимуть коштом благодійного фонду

За інформацією начальника юридичного управління ЛМР Гелени Пайонкевич,  «сухий» фонтан перед Оперним театром будуватимуть виключно коштом та силами благодійного фонду «Сокар Благо». 

 

Вартість робіт складе близько 1 млн євро. «Точніша сума буде визначена тоді, коли буде погоджена проектно-кошторисна документація», – розповіла Гелена Пайонкевич.

 

Нагадаємо, Львівська міська рада надала згоду Галицькій районній адміністрації на демонтаж фонтану перед Оперним театром та на укладення договору з благодійним фондом «Сокар Благо» про спільну діяльність щодо спорудження на його місці «сухого» фонтану.

 

«Існуючий фонтан має балансову вартість приблизно 1,5 млн грн. Є позиція колег з депутатського корпусу та з виконавчих органів влади, що цей фонтан будуть демонтовувати в такий спосіб, щоб його можна було встановити в одному з інших районів міста.

 

Маємо намір підписати угоду про спільну діяльність між Галицькою районною адміністрацією та фондом і, відповідно до нього, буде погоджено проект і будемо працювати далі», – зазначила Гелена Пайонкевич.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ