Схил Грибовицького полігону потрібно виположити і підперти, – Сергій Сало

Сьогодні з робочим візитом у Львові перебуває Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон. Під час огляду Львівського міського полігону твердих побутових відходів у с. Великі Грибовичі, Сергій Сало, начальник управління житлового господарства ЛМР, доповів про першочергові заходи, які необхідно виконати на полігоні. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«На сьогодні потрібно виположити схил і здійснювати підпирання цього схилу, щоб він не зсунувся далі. Також планується облаштування опорної дамби, щоб відходи, у випадку сходження, не зайшли в озера. З другої сторони, де закінчилося сміття, також потрібно встановити ще одну дамбу, щоб убезпечити проведення робіт по ви положенню схилу», – доповів Сергій Сало, начальник управління житлового господарства ЛМР.

 

Оглянувши схил і вислухавши доповідь, Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що на горі полігону ситуація більш-менш впорядкована, пересипка зроблена. Однак є проблема з технологією виконання робіт на полігоні.

 

«Ми повинні вирішувати питання спільно, бо коли не знайдемо консенсусу, то навесні ситуація буде набагато гіршою», – наголосив Володимир Кістіон.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ