Тематична «гаряча» телефонна лінія з питань вакцинації проти поліомієліту

Сьогодні, 4 лютого 2016 року, у студії відеоконференцзв’язку Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації відбулася тематична «гаряча» телефонна лінія з питань вакцинації проти поліомієліту з головними спеціалістами Департаменту охорони здоров’я: з епідеміології – Наталією Тімко-Іванченко, з вакцинопрофілактики – Наталією Гончар та лікарем-імунологом Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Людмилою Бобер.

Впродовж години на «гарячу» телефонну лінію за порадами та консультаціями звернулося 12 осіб.Актуальними питаннями були питання щодо доцільності вакцинації дітей проти поліомієліту під час карантину, огляду дитини лікарем перед щепленням,  можливих протипоказів та наслідків вакцинації. Цікавими були питання якості та забезпеченості вакцинами Львівщини.

 

Експерти розповіли, наскільки небезпечним є поліомієліт та наслідки відмови від вакцинації. Вакцинація від поліомієліту в Україні проводиться безпечною вакциною французького виробництва, перекваліфікованою ВООЗ для України. “Процес виробництва вакцини проти поліомієліту передбачає її багаторазову заморозку та розморозку, що жодним чином не впливає на якість вакцини”, – зазначили медики.

 

Всі додзвонювачі отримали вичерпні відповіді спеціалістів Департаменту.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ