Ті, що економили в опалювальному періоді, отримають часткову монетизацію субсидій

Відповідно до внесених змін у частині призначення субсидій, передбачено алгоритм монетизації частини зекономлених житлових субсидій. Управління соціального захисту Львівської міської ради вже отримало списки таких домогосподарств від надавачів послуг, і до 1 вересня мешканці можуть подати заяву із реквізитами банківських рахунків чи поштових відділень до відділів соціального захисту міста. За словами начальника управління соціального захисту Наталії Демкович, створять графіки, за яким мешканцям буде зручно підійти, щоб інформацію оперативно опрацювати. Про це інформують у ЛМР.

«Вже отримали списки таких домогосподарств від надавачів послуг, і таких осіб є понад 18 тисяч. Всі ці мешканці мають розуміти, що працівники поінформують і через ЛКП чи ОСББ передадуть типову заяву, яку вони повинні заповнити, щоб їм відшкодували ці кошти», – зазначила начальник управління соціального захисту міста Наталія Демкович.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ