Топ-5 подій першого дня Фестивалю “Ніч у Львові”

З 11 до 13 листопада у місті проходитиме вже традиційний промоційно-туристичний проект «Ніч у Львові», під час якого вночі замки, храми, музеї та інші культурні й духовні заклади відкриють свої двері для відвідувачів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

1. 18:00 – Концерт “Терновий квіт його пісень чудових”, Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка, вул. І. Франка, 150/152. Вхід вільний.

 

Ніна Карпінець – сопрано, Олег Батов – художнє слово, Олена Мацелюх – концертмейстер, Інна Павлюх – ведуча.

 

Іван Франко писав дуже багато поезій, які стали піснями. Ця програма складається з таких творів, автором слів яких є відомий поет. Більшість поезій, які покладено на музики, входять до ліричної, романтичної та інтимної збірки творів під назвою «Зів’яле листя». Вони наповнені особливими переживаннями головного персонажа, його почуттями та емоціями.

 

Більше інформації – Ніч в музеї Івана Франка.

 

Після даного заходу радимо відвідати тематичну екскурсію «Потаємні куточки Львівської вілли Грушевських», яка розпочнеться о 19:00 у Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові (вул. І. Франка, 154). Ціна: 35 грн.

 

2. Два цікаві заходи у підземеллях Ратуші (пл. Ринок, 1).

 

З 18:00 до 23:00 проходитиме “Флюрна виставка “Сяйво мандал” – виставка флуорисцентних картин Олени Романової (Shamka). Вхід вільний. Мандала по – науковому називається гексографія. У психологічній сфері, це поняття ввів засновник аналітичного підходу в психології Карл Гюстав Юнг. Мандала – це свого роду код, ключ за допомогою якого можна отримати доступ в несвідоме для корекції глибинних психічних процесів у дорослих і дітей.

 

А о 19:00 відбудеться Магічний концерт “Купання в дивовижних звуках співочих чаш”. Унікальність звучання полягає в поєднанні різночастотних звукових інструментів, та синхронізації звукових частот, що дозволяє змінювати психоемоційний і психофізичний стан людини, та отримати максимально позитивний терапевтичний ефект. Звукові вібрації розслаблюють, оновлюють на клітинному рівні і відновлює психоемоційний стан та відкриває творчий потенціал. Вхід вільний.

 

3. З 19:30 до 00:00 відвідайте екскурсію боковими навами хорів, Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла, вул. Театральна, 11. Добровільна пожертва – 15 грн. Діти шкільного і дошкільного віку – безкоштовно. Інформація про екскурсію галереями храму за посиланням – http://kapelanstvo.info/index.php….

 

Також з 19:00 до 00:00 можна відвідати екскурсію підземеллями храму св. апп. Петра і Павла. Ціна: 15 грн./особа.

 

4. О 20:30 та о 21:30 відбудеться Флюрне етно-шоу від чорного театру NADIR, Камерна сцена Театр Лесі Українки, вул. Городоцька, 36. Вхід вільний.

 

Про виставу: Естетика вистави базується на ритуалах світу та трьох народів – українців, вірмен та грузинів. У символічний спосіб глядач переживає архаїку народних символів, а незвичне техніка виконання вистави допомагає відключитись від зовнішнього світу і його турбот.

 

Про театр: Зі всіх напрямків роботи на сцені чорний театр – це чи не найяскравіший, у буквальному сенсі. Глядачі не бачать акторів – але стають свідками містичної дії – все це завдяки спеціальній техніці та філософії театру. Театр Nadir був заснований у 2002 році і після перерви у діяльності відновився цього року.

 

Для здійснення будь-якого ритуалу перш за все, потрібні «чарівні речі». А що, якщо скористатись тим, що не можна взяти у руки? Якої форми та кольору може бути світло? Відповіді на ці та інші питання можна отримати тільки після проходження Особливого ритуалу.

 

Більше інформації – Ритуал – флюрне етно-шоу від театру NADIR.

 

5. З 20:30 до 00:00 триватиме Поетичний батл Гільдї молодих літераторів Львова: Василь Вітер, Юра Василина, Софія Леонова та Іра Мяснікова – один про всіх чи всі проти одного!?, Книгарня «Книжковий ЛЕВ» (вул. Шевська, 6, 3 поверх). Вхід вільний.

 

Більше інформації – Гільдія молодих літераторів на “Ночі у Львові”.

Інші події переглядайте за посиланням – http://lviv.travel/…/…/events/~4436/xii-estival-nich-u-lvoviКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ