Торік бюджет Львова поповнився на 11 млн грн від продажу землі на аукціонах

Торік від продажу землі до міського бюджету надійшло майже 52 млн грн. при планових показниках 20 млн грн. З них від продажу землі під приватизованими об’єктами нерухомості надійшло 41,3 млн грн. (14 об’єктів), а від продажу на земельних торгах – 10,7 млн грн (3 об’єкти). Про це сьогодні під час слухання річних звітів виконавчих органів міськради повідомив в.о. директора департаменту містобудування Сергій Коровайник.

 

Таким чином, план щодо продажу землі перевиконано у понад 2,5 рази.

 

Зокрема, серед об’єктів продажу була земельна ділянка на вул. Шевченка (промзона «Рясне-2»), площею 23,4913 га, яку придбала ТзОВ «СіТіПарк Львів» для створення та функціонування індустріального парку.

 

Також важливою в роботі департаменту у 2015 році була координація робіт щодо вирішення питань відведення земельних ділянок учасникам АТО. Таким чином, було надано земельну ділянку у районі вул. Під Голоском, площею 0,6350 га,  та зарезервовано ще 2, площами 1,69 га та  0,76 га, для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків учасникам АТО.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ