Торік дохідну частину бюджету області виконали успішно, – Демків

Сьогодні, 29 березня, на сесії Львівської обласної ради директор департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації Олег Демків прозвітував про виконання обласного бюджету Львівської області за 2015 рік. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

Олег Демків, зокрема, зазначив, що минулий рік був успішний з виконання дохідної частини обласного бюджету, яка становила 8 млрд 709 тис. грн. Позитивними моментами бюджетного процесу минулого року було те, що, на відміну від попередніх років, не виникало проблем з проходженням коштів через органи державного казначейства.

 

Значна частина коштів спрямовувалася на соціальні видатки, на індексацію заробітної плати, – повідомив директор департаменту фінансів Львівської ОДА. – Третину бюджету становили соціальні виплати. Зокрема, виплата пільг і субсидій у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги, допомоги окремим категоріям громадян, які суттєво зросли у порівнянні з минулим роком.

 

Окрім того, на сесії розглянули поточну ситуацію в бюджетній сфері. Передусім, в області продовжується хороша тенденція, коли  затверджуються реальні показники бюджетів. Однак є дефіцит коштів в окремих галузях. Серед них ключовими є галузь професійно-технічної  освіти. Недостатньо коштів на відшкодування пільгових перевезень.

 

На завершення Олег Демків окреслив першочергові завдання – це активізація роботи  зі вишуковуванням податків і зборів на місцях, а також продовження  роботи  з центральними органами влади з перерахування трансфертів в область.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ