Торік на об’єкти капітального будівництва в Сколівському районі спрямували понад 18 млн гривень

Сьогодні, 12 січня, голова Сколівської райдержадміністрації Ігор Свистун під час свого звіту перед громадою докладно зупинився на капітальному будівництві, проведеному на території району минулого року.

За словами голови РДА, на 2016 рік було подано шість заявок для фінансування з держаного та обласного бюджету об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального господарства на загальну суму 15 млн 555,3 тис грн (із держбюджету – 15 млн грн, обласного – 555,3 млн грн).

“Крім цього по об’єктах проводилося співфінансування з місцевих бюджетів в сумі – 1 млн 988,9 тис грн, – зазначив Ігор Свистун. – А загальна сума запланована на фінансування по визначених об’єктах складала –17 млн 544 тис грн”.

Як повідомив посадовець, за рахунок коштів із різних джерел фінансування збудовано школу в с. Коростів та Народний дім у с. Сопіт, здійснено реконструкцію з добудовою Верхньорожанської школи I – II ст. та Верхньосиньовидненської загальноосвітньої школи I – III ст., реконструйовано ДНЗ “Дзвіночок” у с. Труханів та ДНЗ “Теремок” у смт. В. Синьовидне.

За підсумками року кошти ДФРР освоєно на 97%, державної субвенції на 99,8%, фінансовий ресурс з обласного бюджету – на 100%.

Використано та оплачено по вищеназваних об’єктах кошти в сумі – 17 млн 210,8 тис грн.

Крім цього, з районного бюджету та місцевих бюджетів органів місцевого самоврядування проведено будівельні роботи по об’єктах соціально-культурного призначення на загальну суму – 1 млн 255,4 тис грн.

Таким чином, усього в 2016 році на об’єкти капітального будівництва в Сколівському районі використано 18 млн 466,2 тис грн.

Слід зазначити, що минулоріч у Сколівському районі реалізовано 15 мікропроектів місцевого розвитку на загальну суму 3 млн 508 тис грн. “Сім мікропроектів реалізовано в освіті, по три стосуються народних домів і вуличного освітлення та два проекти в галузі медицини”, – розповів голова РДА.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ