Торік у Львові обстежили 140 водойм і 120 перехресть

У 2016 році мобільна хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» обстежила 140 водойм і 120 перехресть. Окрім того, приватні послуги лабораторії поповнили бюджет міста на понад 140 тис. грн. Про це повідомив керівник КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.

«Є ряд підприємств, які звертаються за необхідністю визначити кількість шкідливих речовин, які викидуються їхніми міні-котельнями чи іншими джерелами забруднення. За минулий рік було укладено 14 договорів на загальну суму 18 тис. грн. По соціальних послугах ми промоніторили 120 перехресть, і тут є чітка динаміка росту забруднень – воно зросло на  25%.

Також ми надали 126 платних послуг по визначенню шкідливих речовин у воді. Загальний дохід склав 123 тис. грн. По соціальних послугах перевірено 140 водойм, і 25% з них мають перевищення забруднюючих речовин», – розповів керівник КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.

Нагадаємо, хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» досліджує повітря на вміст оксиду вуглецю, оксиду азоту, діоксиду азоту та сірчистого ангідриду на висоті 1,5 – 1,6 м. У водоймах визначають наявність заліза, аміаку, нітратів, нітритів, фосфатів, хлоридів, сульфатів, завислих речовин, жирів, синтетичних поверхнево-активних речовин, а також нафтопродуктів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ