Торік у Львові відкрили два нові маршрути та запустили нічні автобуси

Як поінформували в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, в минулому році Львівське комунальне АТП №1 здійснило реконструкцію  бази у військовому містечку № 58 на вул. Авіаційній,1. 

 

Зокрема, здійснено асфальтування на площі 7200 кв.м., утеплення та облаштування адміністративних будівель, придбано професійне обладнання для відкриття сучасної мийки великогабаритних автобусів, яка одночасно може обслуговувати вісім транспортних засобів.

 

Також у минулому році на прохання мешканців, за погодженням з обласною держадміністрацією організовано перевезення пасажирів новими міськими автобусними маршрутами №55 сполученням «вул.Варшавська – с.Збиранка» та №56 «вул.Грінченка- с.Великі Грибовичі».

 

Протягом року управлінням транспорту та зв’язку залучались автотранспортні підприємства до надання послуг з перевезення військових на навчання та у зону АТО на замовлення військкоматів.

 

У експериментальному режимі було запроваджено мережу нічних автобусних маршрутів. Організовано рух 7 нічних автобусних маршрутів. Час роботи – з 23.00 до 05.00 год. Перевезення здійснювало ЛК АТП№1.

 

За даними автотранспортних підприємств впродовж минулого року капітально відремонтовано  70 автобусів, а ЛК АТП №1 проведено тендер на придбання 10 сучасних автобусів, виготовлених за європейськими стандартами.

 

Довідка

На міських автобусних маршрутах перевезення здійснюють 5 транспортних підприємств:

ЛК АТП №1 – обслуговує 18 маршрутів;

ПАТ «Львівське АТП-14630» – обслуговує 11 маршрутів;

ТзОВ «Фіакр-Львів» –  обслуговує 10 маршрутів;

ТзОВ «Міра і К» – обслуговує 10 маршрутів;

ТзОВ «Успіх БМ» – обслуговує 6 маршрутів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ