Триває голосування за нагородження почесними відзнаками міста Львова

Львівська міська рада оголосила голосування за кандидатури для нагородження почесними відзнаками територіальної громади міста Львова. Мешканці міста мають можливість віддати свій голос за певну кандидатуру у званні «Львів’янин року», «Почесний громадянин міста», «Шляхетна львівська родина». У вівторок ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» виявило спробу фальсифікації результатів, однак станом на сьогодні усе працює без технічних неполадок. Про це інформують у прес-службі ЛМР. «До Дня міста мешканці обирають львів’ян, які, на їх думку, є найбільш репрезентативними у плані міста. У минулому році Почесним громадянином міста став Мирослав Маринович, якого громада міста запропонувала до відзначення. Цього року місто теж, на виконання ухвали, запропонувало кандидатури. Відповідно на сайті ЛМР було виставлено пропозиції до голосування. Серед них були різні львів’яни, зокрема і Петро Франко, Джеймс Темертей, Олесь Гуменюк.

Через якийсь час ми побачили, що відбулось технічне втручання у систему голосування, через що ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» призупинило голосування, анулювало його і запустило заново. Зараз голосування відбувається під чітким контролем наших технічних працівників, де львів’яни мають можливість висловити свою думку. Львів’яни можуть проголосувати за львів’янина року, шляхетну родину і почесного громадянина міста.

Голосування на сайті дає додатковий один голос до рішення комісії, яка буде засідати напередодні сесії, де будуть голосувати депутати і затверджувати переможців», – зазначив в.о.директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ