Триває підготовка до Олімпійських та Паралімпійських ігор Пхьончхані-2018

31 жовтня 2017 року в столиці України відбулося чергове засідання колегії Міністерства молоді та спорту та засідання Оргкомітету з питань підготовки до Олімпійських та Паралімпійських ігор Пхьончхані-2018. Участь у цих заходах взяв і начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода.

Під час засідання колегії основними питаннями для розгляду стали підсумки виступів українських спортсменів на міжнародних змаганнях влітку 2017 року – Х Всесвітніх Іграх, що відбулись у Вроцлаві (Польща) та ХХІІІ літніх Дефлімпійських Іграх 2017 року, які проходили у турецькому місті Самсун.

Під час засідання колегії Міністерства молоді та спорту України Міністр Ігор Жданов вручив державні нагороди спортсменам – переможцям та призерам Х Всесвітніх Ігор, які у липні 2017 року відбулися у Вроцлаві (Польща), а також їхнім тренерам.

Станом на жовтень 2017 року українськими спортсменами завойовано 15 ліцензій, з них 11 в біатлоні та 4 у фігурному катанні. Наразі триває ліцензійний відбір в інших видах спорту, який завершиться у січні 2018 року.

Захід відбувся під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка, за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, президента Спортивного комітету України Іллі Шевляка та представників спортивних федерацій.

Для забезпечення підготовки та участі у XІІ зимових Паралімпійських іграх в м. Пхьончхан (Південна Корея) у 2017 році за окремою бюджетною програмою передбачені видатки у сумі 20,2 млн. грн. У проекті Держбюджету на 2018 рік заплановано видатки у сумі – 10,27 млн. грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ