Тривають роботи зі здачі в експлуатацію будинку для учасників АТО

У Львові тривають роботи зі здачі в експлуатацію будинку для учасників АТО. Уже готова інвентаризаційна справа та продовжують оздоблювальні роботи помешкань. Про це повідомили в ЛКП «Рембуд».

 

Як повідомив директор ЛКП «Рембуд» Віктор Писаренко, зараз продовжують роботи з введення в експлуатацію будинку для громадян, що воювали в зоні АТО.

 

За словами Віктора Писаренка, адреса будинку ще не затверджена – житло розташовуватиметься у Шевченківському районі поблизу вулиці Під Голоском. У підприємстві наголошують – для закріплення земельної ділянки, на якій розташовано будинок, за конкретною адресою, управління земельних ресурсів подасть документи у Держгеокадастр.

 

«Позаяк Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ухвалило зміни розміру мінімальної зарплати на будівництві, зараз перераховуємо кошторис на проект цього будинку. Маємо готову інвентаризаційну справу, технічні паспорти. Продовжуємо проведення оздоблювальних робіт, оскільки раніше через погодні умови їх не можна було виконувати. Будемо намагатися підготувати декларацію про передачу будинку для учасників АТО в експлуатацію до Дня міста Львова», – розповів Віктор Писаренко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ