Туристичний потенціал Львівщини представили делегації з Підкарпатського Воєводства

Днями закінчився насичений промоційний тур Львівщиною для представників ЗМІ та туристичного бізнесу з Підкарпатського Воєводства (Республіки Польща).   

Делегація із Підкарпатського Воєводства ознайомилася зі палацами родин Фредрів-Шептитцьких та Бруницьких, пізнала санаторно-курортний потенціал Моршина та Східниці, відвідала місто Дрогобич, Державні історико-культурні заповідники «Нагуєвичі» та «Тустань», а також ознайомилася з курортними комплексами смт. Славське та с. Волосянка.

Приємним відкриттям для представників Підкарпатського Воєводства стали страви української регіональної кухні, які вони мали змогу коштувати під час всього перебування на Львівщині.

«Подібні промоційні заходи допомагають відкрити туристичний потенціал Львівщини для представників іноземних засобів масової інформації та туристичного бізнесу та запропонувати якісний туристичний продукт сентиментального, пізнавального, медичного та активного туризму» – зазначила начальник управління туризму та курортів Наталя Табака.

Варто зазначити, зворотній промоційний тур до Підкарпатського Воєводства для представників ЗМІ та туристичного бізнесу Львівщини запланований на жовтень 2017 року.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ