Турківщина запрошує на Шості Всесвітні Бойківські фестини

2-6 серпня на Львівщині відбудуться Шості Всесвітні Бойківські фестини. Основні заходи проходитимуть у м. Турка та на території «Співочого поля» у  с. Явора. Про це йшлося у п’ятницю, 21 липня, під час засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Бойківських фестин.

 

Як розповіли організатори, різноманітні заходи відбуватимуться на 85 локаціях у Турківському, Старосамбірському та Самбірському районах. До участі залучені колективи майже з усіх районів області, а також з інших областей України та з-за кордону. Отож, у програмі http://turka-rda.gov.ua/news/osnovni-prohramni-zahody-shostyh-vsesvitnih-bojkivskyh-festyn.html фестин передбачені  цікаві мистецькі заходи, круглі столи, конференції, спортивні змагання, туристичні походи, виставки образотворчого та ужиткового мистецтва, конкурси, концерти, зустрічі та частування.

«Бойківські фестини – це хороша нагода вкотре продемонструвати мистецтво та таланти нашого краю. Також ознайомитися з культурою інших народів. Це чудова нагода для промоції Львівщини та ознайомлення з традиціями Бойківщини», – зазначив перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.

 До слова, в цьому році виповнюється 25 років від проведення з ініціативи Турківського районного товариства «Бойківщина» Перших Всесвітніх Бойківських фестин, які відбулися в 1992 році. За час проведення цих Міжнародних заходів на Львівщині побували і взяли участь понад 900 тисяч осіб, як з України, так і з діаспори.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ