Творча феєрія «І знову Весна!» зібрала літніх львів’ян

В місті Львові підопічні міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян взяли участь у творчій феєрії під гаслом «І знову Весна!», організованій з нагоди приходу весняної пори, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Відділення соціально-побутової реабілітації, спільно із Шевченківським відділенням соціальної допомоги вдома, у співпраці з адміністрацією готелю «Супутник», провели святковий захід з нагоди свята весни. Проведення подібних акцій ми практикуємо, як елемент соціалізації наших підопічних, адже, перебуваючи у спілкуванні із соціумом, людина не втрачає соціальних зв’язків, а навіть здобуває нові, таким чином веде активний спосіб життя й нівелює ризик відходу на маргінес. Це є одним із ключових напрямів нашої соціальної роботи», - розповів директор Львівського міського територіального центру Віталій Брославський.

 

В ході весняної феєрії для громадян літнього віку виступили дитячі колективи: студія танцю «Диво» (Шевченківський район м. Львова), клуб танцю «Аеліта» (Залізничний район м. Львова), хор підопічних Шевченківського відділення соціальної допомоги вдома та представники Львівської міської громадської організації «Львівська Фортуна». Окрім цього, бабусі й дідусі опановували мистецтво танцю на майстер-класі, а під кінець усі забавлялись на запальній дискотеці.

 

«На заході усі співали, танцювали, жартували. В ці миті ми забули про наші щоденні турботи й поринули в атмосферу єдності, радості, дружби. Ми згадали, як були молодими. А це відчуття незабутнє», – поділилась враженнями гостя заходу пані Марія.

 

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян активно розвиває напрямок соціалізації своїх підопічних через залучення до спільних заходів, підвищення ерудованості, освоєння нових вмінь, знань. Сьогодні в установі напрямок активного дозвілля розвивають відділення соціально-побутової реабілітації та ще вісім центрів дозвілля, облаштованих при храмах міста у всіх районах Львова. Загалом, центрами дозвілля для старших громадян у 2015 році проведено понад 1 тис. соціокультурних заходів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ