У 2015 році ЮНЕСКО надало Львову титул «Місто літератури»

Як повідомили у департаменті гуманітарної політики, вперше в Україні, а саме у Львові відбувся Міжнародний Конгрес культури Східного Партнерства, в якому взяло участь понад 500 діячів мистецтва, менеджерів та аніматорів культури, представників міністерств, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наукових кіл та засобів масової інформації з 19 країн світу.

 

Пріоритетними напрямками роботи управління культури у 2015 році було:

Організація, проведення та підтримка  культурно-мистецьких акцій та масових заходів;

Організаційне та фінансове забезпечення окремих міських програм та конкурсів;

Інфраструктурне оновлення муніципальних закладів культури;

Координація діяльності закладів культури міста, управлінська діяльність;

Стратегічні проекти розвитку та міжнародної співпраці.

«Культурно-мистецькі акції в 2015 році пройшли щодо відзначення Року Андрея Шептицького. Це була Всеукраїнська акція, яка була започаткована у місті Львові «Зателефонуй Шептицькому», Всеукраїнський конкурс відеоробіт «Меценат», міський квест «Місця Шептицького», тематичні виставки у публічному просторі міста, книга “Шептицький від А до Я”, заходи в Музеї народної архітектури та побуту та Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького», – розповіла Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

Організовано та проведено низку загальноміських заходів (у тому числі із залученням спонсорських коштів) з нагоди державних та релігійних свят: організовано загальноміські заходи з нагоди відзначення Різдва Христового, Великодніх свят, Дня зажисту дітей, Дня міста Львова, Дня Незалежності України, Дня Св. Миколая тощо.

Організовано та проведено низку культурно-мистецьких заходів у мікрорайонах міста: Рясне, вул. Симоненка, Левандівка, Білогорща, Збоїща.

Розроблено та затверджено Програму розвитку кінематографії на 2015-2017 роки, фактично реорганізовано ДКП “Кінотеатр Стрілець” у ЛКП “Культурно-мистецький центр “Супутник” та ДКП “Кінотеатр “Сокіл” у ЛКП “Львівський кіноцентр”, створено Львівську кінокомісію.

Оновлено роботу бібліотек-філій ЦБС для дорослих – філія № 8 (вул.Устияновича 4), яка працює як «Урбан-бібліотека» та філія №18 (вул.У.Самчука), яка стала «Сенсотекою» для користувачів з вадами зору.

Впроваджено організаційні зміни у роботі бібліотек для зручності відвідувачів.

Проведено  низку тренінгів для працівників бібліотек. В рамках кампанії “Привітне місто” бібліотечних працівників забезпечено брендованим одягом.

Усі публічні бібліотеки міста облаштовано Wi-Fi роутерами.

Завершено будівництво основних об’єктів Меморіального комплексу тоталітарних режимів  “Територія терору”, а також проведено капітальні ремонти бібліотек-філій № 42 на вул. Є. Патона, 4/2, № 3 на вул. М. Хвильового, 3, № 11 на вул. Городоцькій, 73, № 18 на вул. У.Самчука,22; встановлено енергозберігаючі віконні конструкції в бібліотеках-філіях № 26 на вул. Окружній, 29, № 4 на вул. Б Антоненка-Давидовича,10, № 40 на вул. Зеленій, 130, та початкових мистецьких навчальних закладах – ЛДМШ № 3 вул. Замарстинівській, 219, ЛДМШ № 8 вул. Б. Антоненка-Давидовича,11. Розпочато капітальні ремонти народних домів м.Львова.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:29, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:04, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:30, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0