У 2016 році у Львові зареєстровано 426 ОСББ

У 2016 році у Львові зареєстровано 426 ОСББ, 190 будинків перебувають в процесі оформлення акту приймання передачі. Про це під час звіту роботи департаменту розповів Сергій Бабак, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.


На сьогодні у місті діє 1030 ОСББ, що обслуговують 881 житловий будинок, в тому числі 426 зареєстровано у 2016 році, що становить 41% від загальної кількості ОСББ, створених протягом  19 років.

 

«Нами надається різностороння допомога керівникам діючих ОСББ у вирішенні  організаційних, фінансових та юридичних питань. Зокрема двічі на тиждень у відділі супроводу ОСББ надаються професійні консультації юриста та фінансового експерта з питань діяльності ОСББ. Проводяться щомісячні зустрічі з головами ОСББ в приміщенні районних адміністрацій для вирішення поточних робочих питань, донесення актуальної інформації та комунікація з представниками організацій-надавачів послуг та представниками структурних підрозділів Львівської міської ради»,- наголосив Сергій Бабак.

 

Відтак упродовж 2016 року департаментом проведено 31 навчальний семінар і 11 круглих столів, участь у яких прийняли понад 2000 активних мешканців м. Львова, бухгалтерів, ініціативних груп, нових та діючих керівників ОСББ. Окрім цього, у жовтні 2016 року проведено 7-й всеукраїнський Форум ОСББ. З метою популяризації створення ОСББ у м. Львові залучались громадські організацій, в тому числі міжнародні (USIT, GIZ, DENA, IFC).

 

Окрім інформаційної підтримки департаментом впроваджувались енергоефективні заходи в житлових будинках ОСББ та ЖБК.

 

«Протягом 2015-2016 років у м. Львові на заходи з енергозбереження отримано 32 кредити. З міського бюджету відповідно до Програми (30% тіла кредиту) відшкодовано кошти в сумі 2 288,15 тис. грн. Також було проведено  7 навчальних семінарів з питань енергозбереження (які відвідало 1000 осіб)», – додає Сергій Бабак.

 

Також у 2016 році було виділено 50 тис. грн на відновлення технічної документації в 12-ти ОСББ та виділено коштів на проведено капітального ремонту та реставрацію у 7 житлових будинках  ОСББ та у 2 розпочато ремонтні роботи на суму 2,25 млн. грн.

 

Нагадаємо, що з метою сприяння створення системи ефективного управління житловими будинками через стимулювання створення ОСББ, департаментом розроблено та надруковано  2 інформаційні брошури для львів`ян, що стосуються нових законодавчих реалій, ОСББ та енергозбереження, а також видано посібник з питань діяльності ОСББ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ