У 2016 році за кошти місцевого бюджету відпочили та оздоровилися 661 дитина

Цьогоріч за кошти з місцевого бюджету відпочили та оздоровилися 661 дитина. Для організації цього відпочинку з місцевого бюджету було виділено 990 тис 600 грн.

«Влітку 2016 року у дитячому оздоровчому таборі «Романтик», що знаходиться у м. Складовську  Херсонської області, за кошти місцевого бюджету м. Львова оздоровилось 186 дітей пільгових категорій. З міського бюджету м. Львова для оздоровлення дітей м. Львова пільгових категорій виділено 990 600 грн.»,- зазначила Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

За кошти державного та обласного бюджету управлінням молоді сім’ї та спорту організовано підбір та скерування дітей на оздоровлення в наступні заклади оздоровлення та відпочинку: УДЦ «Молода Гвардія» в Одеській області; в МДЦ «Артек» в «Пущі-Водиці» м. Києва, «Лісотехнік» у Миколаївській області; «Політехнік-2», ДОЗ «Аист», «Світанок», «Дружба», «Соколята», «Нафтуся», «Зелений гай», «Веселка» та «Ровесник» у Львівській області.

Протягом 2016 року за кошти державного та обласного бюджету оздоровилося 475 дітей пільгових категорій (діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування; багатодітні, малозабезпечені; диспансерний облік; діти-інваліди; талановиті та обдаровані діти; діти з тимчасово переміщених територій; діти, один з батьків яких є (був учасником АТО).

Загалом, на оздоровлення та відпочинок було скеровано 661 дитину м. Львова.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ