У 4-тій поліклініці Львова впровадять електронну медичну картку

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про передачу 4-тій міській поліклініці, що на Сихові, програмного забезпечення та обладнання для запровадження електронної медичної картки пацієнта. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«В рамках запровадження програми цифрового перетворення міста та з метою покращення роботи програми електронної медицини, комунальне підприємство «Міський центр інформаційних технологій» передає на баланс 4-тій поліклініці комп’ютери, принтери, мережне серверне обладнання, а також програмне забезпечення для запровадження електронної медичної картки», – зазначила заступник директора з організаційних питань ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» Ірина Козак.

 

Додамо, що у 4-тій міській поліклініці, як і у двох поліклінічних відділеннях та шести амбулаторіях 1-шої міської лікарні ім. Князя Лева, 2-гій, 5-тій та 6-тій поліклініках Львова працює «Електронна реєстратура», що дає змогу пацієнтам записуватись на конкретний день і конкретну годину на прийом до лікаря он-лайн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ