У Бориславі відкрили нові виробничі потужності заводу «РЕМА»

23 листопада на Львівщині ввели в експлуатацію нові ливарні потужності «Бориславського заводу «РЕМА». Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Одним з основних видів діяльності підприємства є виробництво запасних частин до поршневих газомотокомпресорів,  які використовуються на підприємствах з видобутку, транспортування та переробки газу в Україні, країнах СНД та Східної Європи.

 

Поряд з іншими видами продукції, «Бориславський завод «РЕМА» є одним з провідних в Україні виробників широкого спектру запчастин до верстатів-гойдалок, які застосовуються для приводу скважних штангових насосів для видобутку нафти.

 

«Сьогодні на Львівщині ми отримали новий подих і у регіональному розумінні відновлення промислового виробництва. Те, що зроблено вашими руками, заслуговує і подяки, і впевненості у завтрашньому дні, а також довіри до держави, адже більше 41 млн інвестицій, вкладені у це підприємство. Я горджуся тим, що ми непереможні, що цінності нашої нації, Львівщини,  історичної пам’яті завжди будуть базовими. На базі цих цінностей ми будемо будувати нову промисловість, модернізовану і перспективну», – наголосив перший Віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

 

Із відкриттям підприємства керівництво і працівників привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

 

«Ви сьогодні тут своїми руками творите маленьке диво. Коли з гарячого металу створюється якась річ – це вражає. Я дуже хочу, щоб ми вірили у себе. Ми сьогодні можемо впевнено сказати нашим сусідам, що підручники з історії України будемо писати лише ми, бо це наша історія. Дуже важливо, щоб ми у це вірили і з цією вірою обов’язково переможемо», – зазначив Олег Синютка.

 

Також суттєвою частиною діяльності підприємства є виробництво запчастин для автомобільного та залізничного транспорту, трамваїв.

 

Окрім того, «Бориславський завод «РЕМА» продовжує розробляти і виробляти нові види медичного обладнання.

 

Загальна кількість працівників на підприємстві складає 187 осіб із середньомісячною заробітною платою 10 500 гривень.

 

Серед довгострокових партнерів і замовників «Бориславського заводу «РЕМА» – провідні підприємства та дочірні компанії Укртрансгаз, Укргазвидобування, Укрнафта, Укравтогаз і багато інших.

 

Наявність висококваліфікованих інженерів в конструкторських і технологічних службах підприємства, в поєднанні з універсальною виробничою базою, дозволяє заводу швидко перебудовуватися на освоєння нових видів продукції.

 

«Ми можемо похвалитися тим, що в нас працюють найкращі спеціалісти. Деякі від дня заснування, а це вже майже 30 років. Більше того, праця тут для декого – це вже сімейна справа, бо діти продовжують ремесло своїх батьків. Скажу, що свою продукцію ми постачаємо в Прибалику, Білорусь, Казахстан, Азербайджан, Румунію, Болгарію», – зазначив голова правління підприємства Василь Німас.

 

Відтак, система менеджменту якості підприємства сертифікована на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001.

 

Активне впровадження системи менеджменту якості, робить роботу комерційних і технічних служб підприємства більш ефективною на всіх етапах виробництва – від закупівлі сировини, матеріалів і комплектуючих, і до відвантаження продукції кінцевому споживачеві.

 

Заборгованості із виплат заробітної плати та обов’язкових платежів до бюджету немає.

 

Довідково.

 

Голова правління – Німас Василь Миколайович.

 

Підприємство розпочало роботу у 1988 році, коли в м. Борислав був введений в експлуатацію завод з виробництва радіоелектронної медичної апаратури.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0