У центральній частині Львова планують встановити підземні контейнери для сміття

Станом на сьогодні у Львівській міській раді працюють над ідеєю встановлення підземних контейнерів для сміття у центральній частині міста. Про це розповів заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

«Ми опрацювали ідею встановлення підземних контейнерів для сміття, ми працюємо над цим останні 3 місяці. Ми визначили орієнтовно 10-12 локацій у центральній частині міста, де б їх було доцільно встановити. Хочу зауважити, що це не дешево, адже це на локації до 600-800 тис гривень.

Перевізник, який буде працювати з цими підземними контейнерами, повинен придбати відповідну техніку, яка буде піднімати ці баки. Тобто це все взаємопов’язані речі. Цією технікою, яка зараз є, не можна працювати.

Відтак, локації вже опрацьовані, я думаю, що найближчим часом ми запропонуємо публічно всім, хто готовий як інвестор долучитися до цього. Але потрібно розуміти, що інвесторові має бути вигідно це зробити. Як правило, вони захочуть договори на вивезення сміття десь на 5 років, щоб окупити ці вкладення. Саме тому, я думаю, що ми розпочнемо з 1-2 локацій, побачимо, який інвестор зголоситься на це, і побачимо, як це все працює, після чого будемо рухатись далі.

Ці бачки, куди потрібно буде викидати сміття назовні, сучасні технології допомагають зробити будь-якими: у сучасному стилі чи старовинному. Тобто архітектори це теж ще будуть опрацьовувати, щоб центральна частина міста була в нормі», – зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Також Сергій Бабак додав, що першою локацією, скоріш за все, опрацьовуватимуть проспект Свободи, оскільки найбільший масив туристів саме там. Також у перспективі вибрали локації на пр. Чорновола, 2, пл. Міцкевича, 8, пл. Ринок, вул. Валовій, 29, вул. Вороного, 20, вул. Кн. Романа, 3, вул. Словацького, 16, та вул. Лесі Українки.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ