У центрі допомоги учасникам АТО зареєстрували понад тисячу заяв

З 6 червня до 31 серпня у Центрі надання послуг учасникам бойових дій зареєстровано 1 116 заяв, з них 326 заявникам виплачена допомога у загальній сумі 1 млн 171 тис. грн, інформують у Центрі, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

Ще 369 заяв опрацьовані і передані на виплату до Управління соціального захисту населення. Також 373 заяви відправили на розгляд комісії, з причини не відповідності вищезазначеному Положенню, зокрема з них 141 заява з причини того, що у 2015 році подібним Положенням виплата допомоги здійснювалась для дітей віком від 4-х до 18-ти років. Тому було прийнято рішення приймати заяви для тих дітей до 4-х років, які не отримали допомогу минулого року.

 

Також 68 заяв поступило від працівників МВС. Згідно Положенню, цій категорії учасників АТО також не передбачена виплата допомоги на оздоровлення дітей. Ще надійшло 35 заяв від людей, які є мешканцями Львова, але зареєстровані в інших населених пунктах.

 

На розгляд комісії передано 51 заяву від бійців, які отримали травми чи захворювання пов’язані із захистом Батьківщини. Згідно пункту 3.2 Положення, допомога виділяється: «Дітям учасників антитерористичної операції – інвалідам війни, дітям учасників антитерористичної операції, які отримали поранення, контузію, каліцтво (без встановлення інвалідності)».

 

Не підлягають виплаті допомоги справи 72 заявників. З причини того, що їх термін перебування в зоні АТО не становить 90 днів, як передбачено Положенням.

 

Наразі інспектори центру обробляють дані ще 53 справ.

 

Нагадаємо, Львівська міська рада 3 червня 2016 року прийняла Положення про надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення/відпочинок дітей учасників антитерористичної операції – мешканців м. Львова. Документи на отримання цієї допомоги приймали інспектори Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ