У центрі «Джерело» освятять нові приміщення

У четвер, 7 квітня, у Навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» відбудеться святкування Храмового Празника Благовіщення Пресвятої Богородиці та освячення нових приміщень Центру, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

На подію очікується прибуття іноземних делегацій, представників партнерських організацій та численних друзів «Джерела».

 

В межах програми святкування запланована урочиста Літургія в капличці Центру та мирування дітей, молоді та усіх гостей. Для дітей заплановані ігри з аніматорами та шоу мильних бульбашок. Також буде ярмарок сувенірів, виготовлених молоддю з особливими потребами.

 

«Ми щорічно усією спільнотою відзначаємо Храмовий Празник. Це вагома подія для кожного з нас. Оскільки цей захід є доброю нагодою зустрітися разом та спільно з родинами, вихованцями, працівниками Центру, друзями «Джерела» подякувати Богові за усі дари, – розповіла директор Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» Анна Гайдучок. – Каплиця є духовним осередком «Джерела», тут діти приймають Св. Причастя, молодь розпочинає кожен день з молитви, відбуваються Богослужіння».

 

Після Літургії розпочнеться освячення нових навчальних приміщень та гостьових кімнат «Джерела», які збудовано на III поверсі Центру завдяки Європейській програмі транскордонного співробітництва: Польща-Білорусь-Україна. Загалом, Центр зможе використовувати 1300 метрів квадратних додаткової площі.

 

«До нашого центру на консультацію приїжджає чимало дітей з інших областей України, тому ми облаштували 12 спеціальних гостьових кімнат, де розташовуватимуться сім’ї з неповносправними дітьми та волонтери, – сказала директор Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» Анна Гайдучок. – Окрім цього, ми постійно проводимо навчання для наших спеціалістів та фахівців з інших установ, які працюють з дітьми з неповносправністю. Відтак, на базі «Джерела» працюватиме Навчальний центр для висококваліфікованих спеціалістів, волонтерів та батьків дітей з особливими потребами для поширення найкращих практик та методів реабілітації. Отже, «Джерело» стане унікальним Навчальним центром в Україні».

 

У програмі:

9.30-10.45 Розваги з аніматорами та шоу мильних бульбашок для дітей.

11.00 Урочиста Літургія в капличці Центру, опісля відбудеться мирування.

12.30 Освячення нових приміщень Центру на III поверсі, які збудовано завдяки Європейській програмі транскордонного співробітництва: Польща-Білорусь-Україна.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ