У цьому році з міського бюджету учасникам АТО та членам їх сімей виплачено 8 млн 162 тис грн

У межах затвердженої Львівською міською радою Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей – мешканців м. Львова (ухвала № 3700 від 31.07.14р.), до управління соціального захисту ЛМР активно звертаються львівські сім’ї за отриманням соціальних гарантій від міста. Зокрема, за звільненням від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій звернулось понад 3 тис. сімей та одноразову матеріальну допомогу отримали уже майже 4 тис. учасників АТО.  Також понад 4 тис. учасників АТО отримують пільги та субсидії зі сплати ЖКП.


Як розповів заступник начальника управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин, у цьому році з міського бюджету виплачено 8 млн 162 тис. грн допомог, пільг та компенсацій.

 

«У бюджеті Львова на цей рік закладено кошти на виплату таких допомог, пільг та компенсацій: допомога постраждалим учасникам АТО,  допомога на оздоровлення та відпочинок дітей учасників АТО, компенсація вартості утримання будинків та прибудинкових територій. Також як мешканці Львова учасники АТО користуються депутатськими допомогами.

 

З державного бюджету надається допомога до Дня Перемоги та допомога членам родин загиблих – здійснюється через військкомати в розмірі понад 600 тис. грн. З обласного бюджету членам загиблих виплачують по 120 тис. грн, також є одноразова виплата демобілізованим учасника АТО – по 3 тис. грн і виплата дітям загиблих учасників АТО – щомісяця по 2,5 тис. грн», – розповів Ігор Кобрин.

 

Він також додав, що у 2016 році з міського, обласного і державного бюджетів  через управління соцзахисту здійснено виплати в сумі близько 31 млн грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ