У День Святого Миколая четверо дітей-сиріт отримали власне житло

Подарунок до Дня Святого Миколая – ключі та право власності на будинок у с. Чернихів Самбірського району у понеділок, 19 грудня, отримали Юлія, Назарій, Юрій та Анастасія Стефанко – четверо дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомили у службі у справах дітей Львівської ОДА.

 

За словами начальника служби Володимира Лиса, житло придбали у рамках реалізації обласної та районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки.

 

“З обласного бюджету виділено кошти у сумі 310 тис грн, з районного – 120 тис грн, з бюджету Новокалинівської міської ради – ще 120 тис грн”, – зазначив Володимир Лис.

 

Так, будинок загальною площею 69,7 м кв складається із 3 кімнат, кухні, коридору, веранди, з всіма необхідними меблями, розташований на земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0, 1236 га.

 

На урочистому освяченні житла були присутні керівники області та району, представники Новокалинівської та Луківської об’єднаних громад та жителі с. Чернихів.

 

Зазначимо, що у рамках реалізації Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа протягом 2014-2016 років у Самбірському районі придбано житло 9 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ