У дитячий будинок влаштовують дівчинку, позбавлену батьківського піклування

Сьогодні, 24 лютого, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про влаштування у дитячий будинок сімейного типу 4-річної дівчинки, позбавленої батьківського піклування, на виховання та спільне проживання. До цього дівчинка перебувала в одному з інтернатних закладів міста. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

В цьому ДБСТ на даний час проживають її рідний 6-річний брат та 10-річна сестра. Загалом у дитячому будинку сімейного типу виховується 8 дітей.

 

Нагадаємо, станом на 01.02.2017 року у Львові функціонує 11 прийомних сімей, в яких влаштовано 16 дітей, та 4 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 34 дитини. На обліку відділів у справах дітей районних адміністрацій Львівської міської ради перебуває 562 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 511 дітей (91%) охоплені сімейними формами виховання (опіка/піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу).

 

Впродовж 2016 року районними судами м. Львова усиновлено 22 дітей, з яких 1 дитина була усиновлена іноземними громадянами.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ