У Галицькому районі відремонтовано понад 35 тис. м.кв. доріг та тротуарів

Як повідомила голова Галицької РА Ірина Іванчина, минулого року на території Галицької РА було відремонтовано понад 35 тис. м.кв. об’єктів вулично-шляхової мережі. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Серед них:

Доріг – 12 465 м.кв:

  • вул. Детька, вул. Медова, вул. Газова, вул. Замкнена,  вул. Ангеловича.

Тротуарів – 22 904 м.кв:

  • вул. Тарнавського, вул. Під Дубом, вул. Кубійовича, пл. Осмомисла – вул. Підмурна, вул. Театральна, вул. Лесі Українки.

 

Всього на території Галицького району 540 тис.м.кв. доріг. З них:

  • потребують ремонту (153,1 тис.м.кв.),
  • в задовільному технічному стані (135 тис. м.кв.),
  • відремонтованих (251,9 тис.м.кв.).

 

В цілому на ремонт вулиць, тротуарів та створення громадських просторів на території Галицького району було затрачено 29 589 тис. грн. бюджетних коштів.

 

«Для мінімізації ДТП, у 2016 році на території Галицького району було нанесено дорожню розмітку на суму 721 тис. грн. Роботи виконувались по всій території району, акцент був поставлений на ознакування пішохідних переходів», – розповіла Ірина Іванчина.

 

Також на виконання рішень комісії з безпеки дорожнього руху було відремонтовано та встановлено 285 дорожніх знаків на суму 348,9 тис. грн., пішохідного турнікетного огородження на суму 415,8 тис. грн.

 

Для унеможливлення заїзду автотранспорту на тротуари встановлено 665 декоративних стовпчиків з металу та 632 чавунних стовбців на суму 996,1 тис. грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ