У Городку відкрили сучасний завод із виробництва тротуарної плитки

У четвер, 15 грудня, у Городку на базі ТОВ “Озон” відкрили новий потужний завод із виробництва тротуарної плитки та бетонних виробів. Участь у відкритті виробничої лінії взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка, керівництво району та міста, а також працівники підприємства. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

“Дуже тішить, що цей завод створили українці і для українців, а за якістю виготовленої продукції та умовами праці він не поступається європейським підприємствам. Ви демонструєте всьому світу, що ми і ніхто інші – господарі на своїй землі, – зазначив під час урочистого запуску виробництва голова Львівської ОДА Олег Синютка. –  Щотижня на Львівщині ми відкриваємо нове підприємство. Завдяки таким компаніям українці мають можливість працювати у комфортних умовах і отримувати гідну заробітну плату у себе вдома, а не виїжджають за кордон”.

 

Так, за словами директора та співзасновника підприємста “Озон” Олега Когута, проектна потужність підприємства – 350 тис м2  на місяць. Ринок збуту – це перш за все Львівщина, Франківщина, Закарпаття, Рівненщина, Волинь, а також Чернівецька та Тернопільська області. Обсяги реалізованої продукції за 2015 рік – 47,35 млн грн, за 10 місяців 2016 року – 66,2 млн грн.

 

Всього на заводі працює 120 осіб. У новому цеху працюватимуть ще 16, оскільки виробництво тут повністю автоматизоване. За одну робочу зміну у цеху вироблятимуть 1,5 тис м2 бетонних виробів.  За словами Олега Когута, на розширення виробничих потужностей підприємства витратили близько 29 млн грн.

 

Довідково:

Основний вид діяльності компанії “Озон” – виробництво будівельних виробів з бетону, бруківки дорожньої та тротуарної. Підприємство працює в галузі виробництва тротуарної плитки методом вібропресування напівсухої бетонної суміші. Важливою ланкою діяльності фірми “Озон” також є виробництво віброплит, які застосовуються для ущільнення ґрунту та укладанння асфальту. У 2008 році на ринок вийшла нова продукція торговельної марки “Озон” – дорожні бордюри та два типи газонних поребриків довжиною 1000 мм.

У 2012 року ввели в експлуатацію другий завод з виробництва фігурних елементів мощення, а також бетонних префабрикатів – бордюрів, поребриків, клумб, палісадів та іншої продукції з напівсухого бетону. Завод укомплектовано бетонним вузлом, який повністю задовольняє потреби виробничої лінії, даючи можливість виробляти близько 45 м3 бетону за годину.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ