У Личаківському районі відкрили Центр національно-патріотичного виховання «Форпост»

Сьогодні, 7 грудня, відбулося відкриття нового клубу національно-патріотичного виховання «Флорпост» за адресою: вул. Китайська, 4. повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

Головною концепцією діяльності «ФОРПОСТу» є проведення роботи за трьома напрямками вдосконалення дітей та молоді: здоров’я та фізичне вдосконалення, інтелектуальний розвиток, виховання духовності та моралі. Перш за все, кожен юний львів’янин повинен бути патріотом свого рідного міста, знати історію краю, традицій, побуту.

 

«Це перший клуб в місті національно-патріотичного виховання, який отримав назву «Форпост». Ми обрали саме цей район, тому що саме тут молоді хлопці і дівчата проводять теренові забави. Ми би хотіли, щоби цей клуб був базою навчання і підготовкою.

 

Якщо говорити про цей клуб, то тут є три зони. Є зона навчальна, є зона спортивна, де будуть проводити уроки самозахисту і де будуть тренажери і є зона  – майстерня, де, власне, хлопці і дівчата зможуть створювати різні моделі і макети.

 

Якщо говорити про фінансування, то створення цього клубу коштувало близько 1 млн. 700 тис. грн. – це включаючи усі роботи, меблі, які тут є», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

 

Допомогти у цьому зможе гурток пригодницького туризму та краєзнавства, який зосередиться на туристичних походах, рейдах, таборах та екскурсіях. Керівник – Орися Ярмолюк. Покращити свою фізичну форму, стати сильним і спритним, загартувати своє тіло і характер майбутні хлопці-чоловіки зможуть у гуртку «Захист Вітчизни» під керівництвом педагога-організатора Володимира Шульженка. Гурток технічної творчості та макетування зацікавить тих, хто любить конструювати, майструвати та відтворювати історичні моделі. Правилам безпеки у побуті, поведінці на вулиці та основам самозахисту юнаків та дівчат навчатимуть у гуртку «Безпека життєдіяльності та самозахисту». Проводитиме ці напрямки педагог Андрій Риптик.

 

«Цього рок ми відкрили нову театральну студію на вул. Кульпарківській, в нас є оновлений клуб з карате на вул. Тютюнників і також цього року відкриємо дитячу студію малювання на вул. Ф. Ліста. І також нові клуби появляться на Сихові і на Левандівці», – додав Володимир Шнайдер

 

Родзинкою діяльності ФОРПОСТу буде також можливість батькам займатись в гуртках разом зі своїми дітьми, також планують залучати батьків допомагати педагогам.

 

Капітальний ремонт приміщення зроблено за кошти бюджету розвитку міського бюджету м. Львова – 1 499 000 грн. Предмети придбання (меблі, тренажери, проектор, екран) – 140 000 грн. Площа приміщення – 180,4 кв. м.

 

Довідка.

Дитячі клуби Львова – мережа осередків дозвілля у 6 районах міста, в яких діють безкоштовні гуртки та секції пізнавального, творчого і спортивного спрямування.

Мета діяльності Дитячих клубів – організувати юним львів’янам можливості цікаво й змістовно проводити дозвілля неподалік від дому, пропонуючи формат гурткових та клубних занять.

Заняття у 33 приміщеннях відвідують понад 3000 вихованців (55 гуртки різних напрямків). Серед них: спортивні (настільний теніс, футбол, важка атлетика, танці, карате), творчі (образотворче, декоративно-прикладне мистецтво),  гуртки іноземних мов, театральні студії.

Протягом 2016 року проводились ремонти у таких приміщеннях клубів: вул. Кульпарківська, 160; Тютюнників, 49; Китайська, 4; Ф. Ліста, 2 та Сихівська, 14. Так з бюджету розвитку виділено 2 млн 100 тис. грн. для капітальних ремонтів.

Також дитячі клуби Львова відповідно до розподілу асигнувань по бюджету розвитку на 2016 рік придбали товари довготривалого користування на 290 000 грн.

Для проведення міських заходів для дітей дитячих клубів з міського бюджету виділено 186 тис. грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ