У Львівській міській раді обговорили вирішення проблемних питань учасників АТО

Сьогодні, 10 березня, у каплиці Львівської міської ради відбулося засідання комісії щодо вирішення проблемних питань учасників АТО. Наступне засідання відбудеться 18 березня о 10.00 год. в каплиці ЛМР (каб. 116), інформує прес-служба Львівської міської ради.

 

У складі комісії були: представник ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО» Дмитро Литвин, представник Асоціації учасників антитерористичної операції Львівщини Олег Лазар, заступник міського голови з економічних питань та містобудування Ростислав Дацків, начальник відділу кадрів апарату виконавчого комітету Галина Бордун, начальник управління соціального захисту Наталія Демкович, депутати ЛМР та громадські активісти.

 

На засіданні визначили загальну стратегію роботи комісії та обсяг питань, які потрібно буде розглянути на наступних засіданнях. Було прийнято рішення збиратись не рідше, ніж один раз на місяць, а при потребі частіше. Результати роботи будуть подавати публічно на розгляд громаді.

 

На наступне засідання, яке відбудеться 18 березня о 10.00 год. в каплиці ЛМР (каб. 116), ухвалили такий порядок денний:

 

1) виступ представника ЛКП «РЕМБУД» для вирішення проблемних питань щодо будівництва житла для учасників АТО;

 

2) надання відділом зарахування на облік, обліку і закріплення житла та відселення інформації щодо пільгових категорій, в тому числі бійців АТО;

 

3) подання та розгляд пропозицій (ідей) щодо вирішення земельних питань та надання житла учасникам АТО.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ