У Львівській міській раді відкрили особливу різдвяно-новорічну ялинку

Сьогодні, 21 грудня у холі Львівської міської ради, на 2-му поверсі, відкрили різдвяно-новорічну ялинку, яка прикрашена виробами, виготовленими молоддю з особливими потребами. Акція має назву «Створюймо зміни разом – творчі та відкриті». У заході взяла участь молодь з особливими потребами, якою опікується Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Арт-проект, де особлива молодь вчилась виготовляти різдвяних ангеликів (вітражних і з тканини), а також витинанки з паперу, тривав впродовж місяця у «Центрі дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» БФ «Карітас-Львів УГКЦ». Ці мистецькі витвори можна побачити на ялинці.

 

«Коли я приходжу до них в майстерню, то бачу, з яким запалом вони це роблять. Особливо мене вражає, коли вони виготовляють вироби з бісеру. Справді, вони мають дуже гарні таланти. Цього року, власне, цей проект святкує 15 років. Ми вже багато років займаємось з цією молоддю. А «Карітас» в цьому році відзначає 20 років. За цей час ми вже багатьом допомогли – як малим дітям, так і дорослим», – розповів  директор БФ «Карітас-Львів УГКЦ» о. Андрій Сенейко.

 

В.о. начальника управління культури ЛМР Михайло Мороз подякував БФ «Карітас» за ініціативу опіки дітьми, молоддю з особливими потребами не лише з соціальної точки зору, а й турботи про їх творчий розвиток. «Нам потрібно завжди пам’ятати, що люди, які можливо мають ті чи інші фізичні особливі потреби, творчо талановиті, і вони дуже часто мають більші таланти, ніж звичайні люди. І для нас дуже важливо, щоб ці їхні таланти, ці їхні творчі здібності ми максимально підтримували», – сказав Михайло Мороз.

 

Також він нагадав, що 27 грудня у Медіатеці відбудеться відкриття виставки виробів, виготовлених молоддю з особливими потребами.

 

Нагадаємо, захід має на меті привернути увагу громадськості до проблем молоді з особливими потребами, які опинилися в складних життєвих обставинах, але попри все вміють радіти життю і мають талановиті вмілі руки.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ