У Львівській області інвентаризують землі, де розміщені заклади та об’єкти комунальної власност

На Львівщині проведуть інвентаризацію земель, що знаходяться у спільній власності територіальних громад області, в тому числі земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, та які є власністю обласної ради. Таке рішення ухвалила Львівська обласна рада на своєму засіданні у вівторок, 19 вересня.

 

Відтак управлінню майном спільної власності доручено визначити розробника технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, що знаходяться у спільній власності територіальних громад Львівської області, виступити замовником та забезпечити проведення робіт із землеустрою, а також здійснити погодження розробленої технічної документації.

Також слід подати на затвердження Львівській обласній раді розроблену та погоджену технічну документацію. Комунальні підприємства, установи та заклади Львівської обласної ради, що належать до спільної власності територіальних громад Львівської області мають подати до управління майном спільної власності та профільної комісії пропозиції та обґрунтування доцільності надання їм земельних ділянок на праві постійного користування.

«Переліки земельних ділянок, які підлягають інвентаризації, погоджено профільною комісією. Зараз ми говоримо виключно про інвентаризацію та виготовлення технічної документація. Рішення по кожній конкретній ділянці прийматиметься на сесії обласної ради, – зауважив голова обласної ради Олександр Ганущин. – Цим рішенням ми даємо хід закріпленню права обласної комунальної власності за нашими закладами та об’єктами комунальної власності».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ