У Львівській ОДА оголосили конкурс культурних проектів

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації оголосив конкурс з визначення культурно-мистецьких програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2016 році. Про це інформує прес-служба ОДА.

 

Граничний обсяг фінансування однієї програми, проекту або заходу за бюджетні кошти не перевищує 30 тис. грн.

 

Цілі та пріоритетні завдання конкурсу: розвиток та підтримка образотворчого мистецтва, розвиток та підтримка театрального мистецтва, розвиток та підтримка музичного мистецтва, розвиток та підтримка хореографічного мистецтва, розвиток та підтримка кіномистецтва, розвиток та підтримка музейної справи, підтримка сучасного візуального мистецтва (медіа, перформанс, інсталяція).

 

Конкурс проводять з 3 березня до 30 квітня 2016 року.

 

Конкурсні пропозиції приймають до 3 квітня 2016 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10:00 до 18:00 за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 14, каб. 35, департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації. Їх також можна надіслати на поштову адресу департаменту: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 14, департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації, з поміткою «На конкурс мистецьких програм».

 

Телефон для довідок: (032) 261-22-27, (032) 261-26-48.

 

Форми документів: заява на участь у конкурсі; опис культурно-мистецької програми (проекту, заходу); кошторис витрат, необхідних для виконання програми; інформація про діяльність громадської організації.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ