У Львівській ОДА презентують виставку дитячих робіт до Дня святого Миколая

13 грудня о 9.30 год у Львівській облдержадміністрації відкриють виставку дитячих шедеврів «Золотий мольберт», присвячену 25-ти річчю з дня заснування Дитячої школи народних мистецтв та Дню святого Миколая. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Це 25 творчих робіт учасників, які отримали високий рейтинг під час онлайн – голосування. Важливо, що ці твори помандрують та будуть представлені на пересувних виставках у музеях та галереях України.

 

«Золотий мольберт» на Львівщині впродовж року у творчому спілкуванні на пленерах, арткласах з гончарства й іконопису об’єднав понад 1800 талановитих дітей з усіх областей України.

 

Конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт» спрямований на реалізацію державних й місцевих освітніх та культурних програм і його проводять в межах Міжнародного форуму мистецької творчості «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа». Мета заходу – розвиток творчого потенціалу особистості та розкриття здібностей на пленерах й арт класах, а також популяризації дитячих шедеврів на пересувних виставках в Україні та за кордоном.

 

Зазначимо, форум мистецької творчості «Золотий Мольберт» проводять на Львівщині з 2003 року.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0