У львівській прокуратурі публічно оберуть делегатів на всеукраїнську конференцію

У п’ятницю, 15 квітня, відбудуться збори прокурорів органів прокуратури Львівської області. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

 

Вказані збори проводитимуться в прокуратурі Львівської області та в місцевих прокуратурах відповідно. Під час зборів обиратимуть  делегатів на всеукраїнську конференцію працівників прокуратури, – трьох від апарату прокуратури області та по два представники від місцевих прокуратур.

 

Усе відбуватиметься шляхом таємного голосування простою більшістю голосів з числа прокурорсько-слідчих працівників. Обраними делегатами на конференцію вважатимуться кандидати, які наберуть найбільше число голосів.

 

З метою забезпечення прозорості та відкритості процедури обрання делегатів на зборах можуть бути присутні представники громадських організацій, засобів масової інформації та Консультативної ради при прокуратурі Львівської області.

 

Збори розпочнуться 15 квітня об 14.00 в приміщенні прокуратури Львівської області та в місцевих прокуратурах об 11.00 за місцем їх юридичної адреси.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ