У львівській школі з’ясовують причину захворювання 50-ти дітей

Щодо ситуації в ССЗШ № 15 м. Львова управління освіти інформує, що для з‘ясування обставин комісією управління освіти проведено службове розслідування, під час якого встановлена відсутність на уроках 50-ти дітей з 21-го класу школи, які, за інформацією отриманою від батьків, скаржилися на болі в животі та нудоту, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Цього ж дня призупинено функціонування харчоблоку шкільної їдальні.

 

Представниками Львівського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України у шкільній їдальні проведені необхідні забори і змиви для з‘ясування причин захворюваності дітей.

 

До отримання висновків Львівського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України  директора школи В. Юрович зобов’язано щоденно подавати підсумкову інформацію щодо захворюваності дітей.

 

Сьогодні у школі за вищевказаними симптомами зафіксована відсутність 26 дітей з 14-ти класів, за інформацією отриманою зі слів батьків.

 

Роботу харчоблоку буде відновлено після отримання висновків Львівського обласного лабораторного центру.

 

3 березня відділом освіти Залізничного району скеровано лист на ім‘я головного лікаря 5-ї ККП м. Львова Лемішка Б.Б., з метою отримання інформації про звернення батьків з ознаками отруєння їх дітей 2 та 3 березня, та чи підтвердилися факти отруєння. Відповідно до відповіді головного лікаря встановлено, що з 1 березня такі звернення не надходили.

 

В учениці 9 класу ССЗШ №15, батьки якої звернулися в обласну дитячу педіатричну лікарню, встановлено діагноз ГРВІ. В іншої учениці цієї школи, яка була скерована в інфекційну лікарню з підозрою на ентеровірусну інфекцію остаточний діагноз ще не встановлений.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:56, вівторок, 20 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:38, вівторок, 20 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:12, вівторок, 20 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0